Doris
31.01.2010 13:02 92.62.224.***
kolik peněz s sebou 

Ahoj lidi, zdravím Vás a zároveň se obracím s prosbou o radu :) od 18.-23.2. letím se sourozenci do Švédska, konkrétně do Stockholmu a obracím se s radou na ty, co tam byli nebo jsou. Jde mi o to, že teď koumáme kolik peněz s sebou (bydlení je zajištěné a cestu z letiště do centra a pak zase zpět už celkem spočítané mám, stejně tak i týdenní městskou), ale spíš tak, na kolik nás může vyjít 5 dní (23. totiž hodně brzy ráno odlétáme zpět) nějaký žití ve Stockholmu, jídlo, pití, občas nějaké turistické atrakce a místa. Spíš mi jde hodně o to jídlo a pití, večerní akcičky a tak...Poradil byste někdo prosím? Stačí přibližně :)Moc díky!

• Anonym (7)
  • Anonym (83)
anystep
01.02.2010 07:50 86.49.59.***
RE: kolik peněz s sebou 

ahoj,žila jsem dva roky ve Švédsku a jídlo a pití je tam na naše peníze docela drahé.třeba pizza stojí na naše 160kč.To vychází i na hamburgry a podobná jídla(ale jsou to velké porce).nejlevněji mají v čínských restauracích,kde sice jídlo stojí 150kč,ale můžeš si přidávat zadarmo kolikrát budeš moct.alkohol je ve Švédsku hodně drahý a nealko stojí tak kolem 50kč(k pizze dávají nealko zdarma).

• Anonym (4)
  • Anonym (64)
Doris
01.02.2010 11:16 92.62.224.***
RE: RE: kolik peněz s sebou 

Ahoj, díky moc..hele a vstupy na nějaký turistický atrakce (sem tam nějaký muzeum a tak) se pohybujou asi tak okolo kolika peněz?

• Anonym (8)
  • Anonym (22)
StasekPetr
21.02.2011 13:29 90.181.80.***
zit ve Swedsku 

ahojte pratele ,rad bych se prestehoval do swedska i s rodinkou .v tomto nasem skorumpovanem state toho mame dost.proto vas chci poprosit o rady a konkretni mista .rad bych vedel jak se pohybujoi ceny nemovitosti a td...........prerem diky :-) petr

• Anonym (7)
  • Anonym (15)
Neregistrovaný uživatel
08.06.2012 21:47 92.62.227.***
Re: kolik peněz s sebou 

:-D :-)

• Anonym (6)
  • Anonym (28)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@