A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Švédsko - Diskuze

Původní dotaz

kolik peněz s sebou

| Doris
Ahoj lidi, zdravím Vás a zároveň se obracím s prosbou o radu :) od 18.-23.2. letím se sourozenci do Švédska, konkrétně do Stockholmu a obracím se s radou na ty, co tam byli nebo jsou. Jde mi o to, že teď koumáme kolik peněz s sebou (bydlení je zajištěné a cestu z letiště do centra a pak zase zpět už celkem spočítané mám, stejně tak i týdenní městskou), ale spíš tak, na kolik nás může vyjít 5 dní (23. totiž hodně brzy ráno odlétáme zpět) nějaký žití ve Stockholmu, jídlo, pití, občas nějaké turistické atrakce a místa. Spíš mi jde hodně o to jídlo a pití, večerní akcičky a tak...Poradil byste někdo prosím? Stačí přibližně :)Moc díky!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
26.04.2019 11:11 86.49.241.***

Prakticky vše zaplatíš kartou bez hotovosti.

Neregistrovaný uživatel
24.04.2019 15:03 185.112.167.***
Re: Švédsko 

škoda, že tohle není aktuální :-P :'( 8-)

Neregistrovaný uživatel
24.04.2019 15:02 185.112.167.***
Re: Stanování 

vše je gratis, pouze vetší kempy si občas vyberou všimné, tak do 500-2000 Kč, což se dá zvládnout, všt.nepřesahuje částku 800, doporučuji však místní koučing a chatky, více se dozvíš a je to víc komunitní, servis v hotelu ale asi nehledáš, jezera jsou úchvatná, tak přeji krásné počasí a supr výlet (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
24.04.2019 15:00 185.112.167.***
dost, to zní asi stroze, ale 3-5X dražší než u nás, navíc míst je méně 

=-O popravdě, stále šetřím, ale to je spíš o tom, že moje přízeň tam je a nechci přijet jako socka, jinak stan a trump je gratis, ale když si chceš užít, tak počítej min. 50 tis nebo alespoň do 10 jako základ, s tím, že vstupy ne festivaly si můžeš předem rezervovat a místní pivo není drahé, ale nečekej nějaký servis u obl. , kde nikdo není jsou jen chaty, kde dostaneš čaj a zákl.vybavení mít nemusí, tudíž ušetři a vezmi něco sebou
stačí pár konzerv a trochu chuti kom.v jazyce, kamarádi takhle procestovali celou Skandinávii a stálo je to do 15 tis., tak asi tak, jinak v případě více měst. vstupů do div. apod. se dostaneš tak na 40 tis., ale není nutné vidět vše, doporučuji ti moji kamarádku na fb, kontakt osobně můj je Kamila Agosztová :-[

Neregistrovaný uživatel
08.06.2012 21:47 92.62.227.***
Re: kolik peněz s sebou 

:-D :-)

• Anonym (6)
  • Anonym (28)
Perconty 11.07.2011 17:46
Stanování 

Dobrý den.Nevíte jak to je ve Švédsku se stanováním?Jak kempy tak mimo ně.Za 14 dní tam na týden vyrážíme a budem se pohybovat kolem velkých jezer.

• Anonym (5)
  • Anonym (15)
StasekPetr
21.02.2011 13:29 90.181.80.***
zit ve Swedsku 

ahojte pratele ,rad bych se prestehoval do swedska i s rodinkou .v tomto nasem skorumpovanem state toho mame dost.proto vas chci poprosit o rady a konkretni mista .rad bych vedel jak se pohybujoi ceny nemovitosti a td...........prerem diky :-) petr

• Anonym (7)
  • Anonym (15)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Piwosch 27.07.2010 09:41
RE: RE: RE: RE: Švédsko 

Pokud je to ještě aktuální, tak doporučuji cestou do Göteborgu navštívit Ostrav Visingsö na jezeře Vättern/2.největší ve Švédsku/. Dále města Gränna a Jönköping. Ubytovat se v Bottnarydu v penzionu Anneberg patřící čeké cestovce z Jablonce http://www.scandiaczech.cz/?page_id=44.
Přeju šťastnou cestu a návrat. Užijte si to-Švédsko je nádherná země.

• Anonym (3)
  • Anonym (119)
Kiki2 28.06.2010 14:41
RE: RE: RE: Švédsko 

Swip díky moc. To víš, že jsi pomohl. Technické muzeum to jistí určitě a dál se uvidí. Ještě jednou díky.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
swip 24.06.2010 11:25
RE: RE: Švédsko 

To Kiki2: Ahoj, nevim, jestli to je jeste aktualni, ale ve Skane (nejjiznejsi kraj Svedska) momentalne ziji, takze muzu doporucit toto: Malmo (celkem pekne mesto + detem by se mohlo libit technicke muzeum - jsou tam nektere zajimave atrakce a volne pristupna ponorka); Lund - krasny univerzitni mesto s peknou atmosferou (pro deti - doporucuju zajit na zmrzlinovy pohar do cukrarny na Ostra Martensgatan 9B - maji jedny z nejlepsich poharu, co jsem kdy mel :-) ); Ystad a Ales Stenar (Ystad - maly, ale krasny typicky svedsky mestecko + Ales Stenar-Svedske Stonehenge, navic je tam krasne pobrezi a kolem Ystadu pekne plaze a koupani); Vlastne cele jizni a jihovychodni pobrezi Skane je pekne + pripadne narodni park Stenshuvud - pekna prochazka na 3 hodinky; dal pokud bude hezky, doporuji vylet na poloostrov Falsterbo (krasne plaze a bezva koupani) -> lze spojit s navstevou vikingskeho skanzenu Foteviken. Pripadne pokud se chcete pustit i dal, doporucuji Goteborg - hlavne vyrazit na nektere z ostruvku a navstivit Universeum - deti si to tam moc uzijou, pripadne jeste zabavni park -> jak lode na ostrovy, tak Universeum a mnoho dalsiho (vcetne nekterych parkovist v centru mesta) jsou zdarma pri koupi Goteborg pasu. Snad jsem pomohl... :) Pripadne muzes napsat na vanekz seznam cz pokud bys potrebovala s necim poradit. Jinak podrobnejsi info ke vsemu, co jsem tu zminil najdes na webu.

• Anonym (5)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu