A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Švédsko - Diskuze

Původní dotaz

co je to za strom?

18.05.2014 18:26:40 | Kája1
Kája1
Byli jsme nedávno v Göteborgu a velmi nás zaujaly na ulici stromy s holými větvemi a na konci nich měly takové bochánky z listí. Nevíte někdo co je to za strom? Díky za případné info! Chtěla jsem sem dát obrázek ale nejde mi vložit :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.10.2015 06:47 80.188.135.***
Re: co je to za strom?  

Ahoj. Nevím, jestli ses dočkal odpovědi. Podle mě se jedná o lípu. Je vidět, že ten strom je pravidelně stříhán a začíná teprve nasazovat listí. Byli jste tam zřejmě na jaře. V.

Kája1 20.05.2014 19:15
Re: admin  

jo to je vlastně pravda, zkusím to, děkuji za tip! Zdravím! :-)

admin2 19.05.2014 10:02
admin  

Kájo, bez fotky zrovna toto půjde špatně. Jste na mobilu nebo PC? Co vám to hlásí za chybu? Nouzové řešení je vložit fotku jako falerii - smí tam být i jediná fotka - a sem vložíte jen odkaz.

Zdraví Zuzka

• Kája1
Kája1 18.05.2014 19:26
co je to za strom?  

Byli jsme nedávno v Göteborgu a velmi nás zaujaly na ulici stromy s holými větvemi a na konci nich měly takové bochánky z listí. Nevíte někdo co je to za strom? Díky za případné info! Chtěla jsem sem dát obrázek ale nejde mi vložit :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu